konut projeleri

Gaziantep TOKİ Mavikent Evleri

Gaziantep TOKİ Mavikent Evleri

Gaziantep TOKİ Mavikent kura neticeleri bu sabah saat 09:00 itibariyle Gaziantep Şahinbey Spor Salonu’nda belli oldu . 1.000 tane konut amaçlı 12 bin 226 birey başvuruda bulundu.

Gaziantep TOKİ Mavikent kura neticeleri bu sabah belli oldu . Konutlar, Toplanmış Konut İdaresi ve Şahinbey Belediyesi ortaklığı ile yaşam buluyor.

Gaziantep TOKİ Mavikent başvuru süresi12 Ağustos 2013 tarihinde başlayarak 27 Eylül 2013 tarihinde bitti . Projede konutlar 60 bin TL’den başlayan fiyatlarla piyasaya sunuldu.

Toplam 1.000 tane konuta yer verilen Gaziantep Şahinbey Mavikent Konutları amaçlı 12 bin 226 birey başvuruda bulundu. Projedeki konutların hepsi 90 metrekare 2 oda 1 salon olarak tasarlandı.

MjQxMTcwNT gaziantep toki mavikent kura sonuclari bugun aciklaniyor Gaziantep TOKİ Mavikent Evleri

Mavikent TOKİ kura neticeleri , Aile ve Toplumsal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile Bilim, Sanayi ve Bilişim Bakanı Nihat Ergün’ün katılımıyla Gaziantep Karataş Spor Salonu’nda saat 09:00 itibariyle belli olacak.

Bir önceki yazımız olan TOKİ 172 TL Taksitle Ev Veriyor başlıklı makalemiz de ilginizi çekecek bilgiler bulabilirsiniz. Okumanızı öneririz.

facebook

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.